A

​​​​​​​השכרת שולחנות לאירועים

​​​​​​​השכרת שולחנות לאירועים

על מנת לערוך אירוע מכול סוג שהוא ישנו צורך בשימוש בציוד רב במקום על מנת שהאירוע יתקיים בצורה הטובה ביותר. בהחלט תוכלו למצוא מקומות לעריכת אירועים קטנים וגדולים, המשכירים שטח מקורה או פתוח למטרות אלה. מקומות אלה מצוידים בציוד הדרוש לעריכת אירועים, כגון: כסאות ושולחנות, כלי אוכל, תאורה, ציוד מוזיקה והגברה, דוכני מזון, שולחנות משחק, רחבת ריקודים, קריוקי וכן הלאה. אך יש לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של השכרת מקום לאירועים.

כאשר היתרון בהשכרת מקום לאירועים הינו, חוסר צורך בהשכרת ציוד, מכיוון שמקומות אלה מצוידים כבר מא' ועד ת', החיסרון הינו, בעלות היקרה אשר תידרש מכם. מה לעשות, לא כל אחד יכול ומסוגל להוציא סכום כסף רב על השכרת מקום לאירועים. במצבים אלה, מומלץ לערוך את האירוע הפרטי שלכם בשטח הבית במידת האפשר, או לחלופין, בשטחים פתוחים.

ישנם יתרונות וחסרונות גם בבחירת עריכת האירוע בשטח הבית או בשטח פתוח. בביתכם, תמיד יהיו שולחן או שניים, מס' כסאות, מקרר לשמירת האוכל עד להגשתו, תנור לחימום האוכל, מקור חשמל להפעלת מוזיקה/להצגת מצגות או כל דבר אחר, ועוד. אך החיסרון הבולט בעריכת האירוע הפרטי שלכם בביתכם, הינו, חוסר מקום. ככול שביתכם יהיה גדול כפי שיהיה, עדיין מדובר בארבע קירות סגורים התוחמים אתכם לשטח אשר הוגדר מראש. קיימת אף מגבלה של עריכת ריקודים ויתר חופשיות ממקום למקום.

לעומת זאת, בשטחים פתוחים, היתרון הבולט בעריכת אירועים הינו, ביתר החופשיות במקום, ובגודל המקום בו ניתן לערוך אירועים מרובי משתתפים מבלי שום מגבלה כלשהי. אך החיסרון הינו, בחוסר אסטטיות כלשהי אשר קיימת במרחב הביתי, חוסר במקורות חשמל, חוסר ציוד בסיסי וחיוני, ועוד.

נהיה לכם סלט בראש, אה? (;

אז באיזה אפשרות לבחור? ממה להתחיל?

השכרת שולחנות לאירועים רק אצל מומחים!

אל דאגה! בדיוק בשביל זה, הקמנו את חברת אהרון השכרת ציוד לאירועים, המומחים במתן פתרונות ואספקת ציוד לעריכת אירועים ומסיבות מכול סוג ובכל גודל שהוא. את תכנון האירוע הפרטי שלכם כדאי להתחיל אצל חברה מקצועית להשכרת ציוד לאירועים, אשר מודעת לצרכיכם ובעלת אינטרס אישי לעזור לכם בכול שלבי התהליך מתכנון האירוע תוך ירידה לפרטי פרטים ועד להקמתו בשטח ביום האירוע.

בלתי ניתן לערוך אירוע ללא ציוד מספק, ובלתי ניתן להשיג ציוד לאירוע, מבלי להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית להשכרת ציוד לאירועים. מין הסתם, הנכם מעוניינים להזמין מס' מסוים של אנשים לאירוע הפרטי והאישי שלכם. על מנת להנעים את שהייתם באירוע שלכם, יש לדאוג למספר פרטים חשובים שיהיו בו. כדאי ומומלץ לסדר מס' שולחנות להשכרה ולפזר אותם ברחבי האירוע, כמו כן, להוסיף כסאות מיוחדים למקום, ולפרוש אותם בין השולחנות ובכלל ברחבי המקום על פי הצורך.

השכרת ציוד לפינות ישיבה

אם ברצונכם לתת ערך מוסף לאירוע שלכם, יהיה נחמד להקים מס' פינות ישיבה מוצלות בצד, אשר משרות אווירה אינטימית לכול אדם אשר יעשה בהם שימוש. פינות ישיבה ניתן לסגנן בעזרת ספסלים, שרפרפים, שולחנות נמוכים,שולחנות מתקפלים, פופים, מחצלות, הצללות להשכרה, שטיחונים וכול דבר אחר, אשר יוכל להתאים למקום.

ניתן לראות באירועים שונים, סוגים שונים של שולחנות אשר הותאמו במיוחד לערב האירוע. לקוחות פרטיים ועסקיים אשר עורכים אירועים קטנים וגדולים, מבינים צורך חשוב זה, ומשתמשים לעתים קרובות בשירות השכרת שולחנות לאירועים, על מנת לאפשר לכלל אורחיהם לשבת במקום נוח ומהנה.

גם אצל אהרון השכרת ציוד לאירועים, ניתן למצוא ולהשתמש בשירות השכרת שולחנות לאירועים מסוגים שונים. אנו מחזיקים שולחנות עגולים, שולחנות מלבניים, שולחנות נמוכים לפינות ישיבה, שולחנות מעץ, שולחנות פלסטיק ועוד. כמו כן, אנו מספקים שירות השכרת כסאות לאירועים, על מנת שתוכלו להושיב את כל אורחיכם באירוע בצורה מסודרת, ומבלי שיצטרכו לעמוד ולחפש אחר כיסא פנוי.
צרו עמנו קשר עוד היום ונוכל להתאים לכם שולחנות במיוחד לאירוע שלכם! ההתקנה עלינו!!

עורכים אירוע בחוץ? אנחנו נדאג לכם לכל סוגי השולחנות

בניגוד לאירוע שנערך באולם מסודר, כאשר אתם בוחרים באופן עצמאי את מקום האירוע אתם תדרשו לדאוג לכל הציוד הנדרש. אמנם, העבודה הזו עלולה להיות מורכבת אך עם זאת היא מאפשרת לכם לעצב את האירוע בדיוק כמו שרציתם, בלי להיות כבולים לרצון של אף אחד אחר.

בחירת הציוד באופן פרטני תאפשר לכם להקדיש מחשבה לכל פרט באירוע שלכם, בלי לבנות על אף פרט שקיים מראש. אחד הדברים שעליו אתם חייבים לחשוב מראש הוא סוגי השולחנות של האירוע. לשולחנות ישנה חשיבות רבה, בעיקר משתי סיבות:

השולחנות הם המקום שבו האורחים יבלו חלק ניכר מזמן האירוע שלכם. דווקא בשל העובדה שהאירוע לא נערך במקום מסודר, חשוב להעניק לאורחים את התחושה שהם נמצאים במקום הנוח ביותר כדי לקיים את האירוע. אל תתפשרו על הנוחות של האורחים שלכם, הם יזכרו לכם את זה..

בנוסף, אחרי שהשקעתם כל כך הרבה בלעצב את המקום כך שייראה בצורה המושלמת לקיום האירוע שלכם, חשוב שכל פרט באירוע יתאים לעיצוב המיוחד. השולחנות תופסים מקום רב בשטח האירוע ולכן חשוב שהם יתאימו לעיצוב הכללי. חבל שעיצוב שהשקעתם בו כ"כ הרבה יפגע על ידי שולחנות שלא מתאימים אליו.

חברת אהרון ציוד לאירועים משכירה שולחנות לאירועים שיהפכו את האירוע שלכם להיות בדיוק כמו שרציתם.

 

מה חשוב לדעת כאשר באים להשכיר שלחנות לאירוע?

  1. הדבר הראשון שאתם צריכים זה לבדוק מהם סוגי השולחנות שאתם רוצים לראות באירוע שלכם. כאמור, חשוב לוודא שהשולחנות יתאימו לעיצוב הכללי של האירוע. מלבד זאת, בדקו אילו סוגי שולחנות אתם מעוניינים לראות באירוע שלכם, כאשר ישנם כמה משתנים שחשוב שתקחו בחשבון:
  • שולחנות לקבלת הפנים: שולחנות אלו חשוב שיהיו גבוהים, כך שיהיה אפשר לעשות בהם שימוש בצורה נוחה בעמידה. בזמן קבלת הפנים האורחים מעדיפים לא להתיישב ולכן חשוב לאפשר להם שולחנות שישרתו אותם גם כאשר הם עומדים.
  • שולחנות למהלך האירוע: לאירוע עצמו אתם יכולים לבחור שולחנות עגולים או מרובעים. לכל בחירה יש את היתרונות שלה, ולפי המקום שבו אתם עורכים את האירוע ולפי העיצוב תראו איזו בחירה יותר מתאימה לאירוע שלכם.
  1. תבחרו שולחנות שלא יהיו קלים מידי כך שהאורחים ירגישו את היציבות שלהם. שולחן יציב הוא שולחן נוח וזה מה שהאורחים צריכים. עם זאת, כדאי שהשולחנות יהיו כאלה שנוח להזיז אותם כיון שבאירוע מהסוג הזה כדאי לשמור על גמישות שתאפשר לכם תוך כדי האירוע להזיז שולחנות ולשנות את המיקום שלהם.
  1. לאחר שהחלטתם על סוגי השולחנות שאותם אתם רוצים, תוודאו כמה אורחים יש לכם באירוע ומהם סידורי הישיבה, ותראו שמספר השולחנות שאותם אתם משכירים מספיקים לכל האורחים. ישנה חשיבות רבה לדבר כיון שבעריכת אירוע בשטח פתוח חשוב שכל הציוד יתאים למספר האורחים שכן במקרה של חוסרים לא יהיה לכם מאיפה להשלים אותם.
  1. מיקום האירוע: תוודאו מול הספק שהוא מכיר את המקום שבו נערך האירוע ואם לא, אז לוודא שהוא יכול להביא לשם את הציוד. מקומות שאינם מוסדרים יכולים להוות בעיה בהקשר של פריקת ציוד כבד, וחשוב שעוד לפני האירוע יהיה ברור לכם שהשולחנות יכולים להגיע ביום האירוע למקום אותו בחרתם.
  1. הצעת מחיר: אל תתביישו לבקש הצעות מחיר מהספק, שיכללו את כל השירות שהוא מציע. תשוו הצעות מחיר שונות כדי שתוכלו לבחור בספק שמציע לכם את השירות הטוב ביותר במחיר הנוח ביותר עבורכם. אם אתם עובדים מול יותר מספק אחד, תסגרו מולם בדיוק מה האחריות של כל אחד, כדי שלא ייוצר מצב שבו עבודה הכרחית נופלת בין הכיסאות.
 

חברת אהרון ציוד לאירועים פועלת ברחבי הארץ בהשכרת ציוד לאירועים. החברה משכירה פריטי ציוד רבים ומגוונים כדי לאפשר לכם לקיים את האירוע שלכם בכל מקום שתרצו. לחברה ניסיון רב שנים בהפקת אירועים, והיא מעניקה שירותים הן לגופים ציבוריים והן ללקוחות בשוק הפרטי.

לחברה יש צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב. הצוות יקים לכם את האירוע, יפרוס את הציוד וידאג שהאירוע שלכם ייערך בצורה שלא תישכח. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליצור אתנו קשר ולתת את המיקום המדויק, כל השאר עלינו.

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה