A

​​​​​​​השכרת אוהלים לאירועים

​​​​​​​השכרת אוהלים לאירועים

אנשים רבים אשר עורכים אירועים מסוגים שונים לקהל גדול של אנשים מחפשים פתרונות שונים ויצירתיים לגבי מקום האירוע וסגנונו. חלק מהם שוכרים מקום ייעודי בו ניתן לערוך אירועים מכול סוג, אחרים עורכים אירועים בביתם הפרטי, והשאר מעדיפים לעשות זאת בשטח הפתוח.

אלה העושים אירועים במרחב הציבורי תחת כיפת השמיים, יכולים לבחור לעשות את האירוע במס' רב של אפשרויות שונות. בין האפשרויות השונות העומדות בפניהם, קיימת אפשרות של השכרת אוהל לאירועים, אוהל מקורה, אליו מכניסים מס' מסוים של אנשים, תלוי בגודל האוהל, וכן מכניסים אליו את הציוד הדרוש להקמת האירוע (שולחנותכיסאותמאווררים להשכרה, תנורים לחימום המזון, גנרטורים, מקרן ומסך בד, וכן הלאה).

השכרת אוהל לאירועים, מספק חוויה שונה וייחודית, מאשר עריכת אירוע רגיל ובנאלי תחת כיפת השמיים. אוהל לאירועים, הינו אוהל מיוחד העשוי בד עבה ואיכותי, אשר מגן מפני רוחות וגשמים, אובך וחום, וכן שומר על טמפרטורה קבועה ויציבה לכול משך האירוע שלכם.

אם הצללת האירוע חשובה לכם תוכל לראות גם הצללות לאירועים.

אירוע סוגרים באוהל..

עריכת אירועים בתוך אוהל לאירועים, משרה אווירה משפחתית ונעימה, הודות לבד הסגור אשר תוחם את כל מי שנכנס אליו. מדובר בפתרון הולם ואיכותי לימי החורף הקרים, וכן לימי הקיץ החמים. זאת ועוד, שבימי החורף הקרים, ניתן להוסיף ולשכור פטריות חימום להשכרה, אותם מפזרים ברחבי האוהל ומשיגים פתרון חימום האוהל במשך האירוע, ובימי הקיץ החמים, ניתן לקרר ולצנן את טמפרטורת האוהל באמצעות השכרת מאווררים וצ'ילרים לאירועים, אותם מפזרים ברחבי האוהל על פי צורך ומשיגים פתרון קירור האוהל למשך כל השהות במקום.

נכון, אתם לרוב מכירים אוהלים אלה, בעקבות משפחה כזו או אחרת, היושבת שבעה על אחד מיקיריהם לא עלינו. אלה אותם אוהלים, אשר ניתן לשכור ולעשות בהם שימוש גם לאירועים פחות קודרים ויותר סימפטיים של החיים.

השכרת אוהלים מקצועיים!

אוהל מקצועי שוכרים אצל חברה מקצועית להשכרת ציוד לאירועים, אשר יש ברשותה את ההיתר ואת תקני הבטיחות להחזיק ולהשכיר אוהלים גדולים וקטנים לאירועים מעין אלה. צוות מקצועי של חברה להשכרת אוהלים לאירועים, יודע ומסוגל להגיע עם האוהל המיועד אל שטח האירוע ולהתקין אותו באופן נכון ובצורה האופטימלית, כך שאתם תוכלו להינות ממנו ללא דאגות מיותרות, במשך כל זמן האירוע האישי והפרטי שלכם.

אצלנו ב "אהרון השכרת ציוד לאירועים" ניתן לשכור גם אוהלי אבלים,סוכת אבלים וציוד לשבעה.

טלפון אחד אלינו, ונוכל להתאים לכם את האוהל הבא שלכם, אשר יכיל את כלל אורחיכם ויספק להם חוויה ייחודית, מקסימה ומהנה!

רוצים לקיים אירוע בחוץ? לאוהלים אנחנו דואגים לכם

אירוע תחת כיפת השמיים הוא החלום של רבים. עם זאת, הפחד מפני מזג אויר שיכול לפגוע ולשבש את האירוע גורם לרבים לסגת מהרעיון הזה וללכת על מקום סטנדרטי. אם גם אתם לא מוכנים לוותר על החלום ומתעקשים לקיים את האירוע תחת כיפת השמים, יש לנו פתרון עבורכם.

חברת אהרון ציוד לאירועים משכירה אוהלים לאירועים. האוהלים שלנו יגיעו למקום שבו אתם מעוניינים לקיים את האירוע ויאפשרו לכם ולאורחים שהזמנתם חגיגה בראש שקט. מזג האויר לא צריך להוות גורם שיימנע ממכם לחגוג כמו שאתם רוצים. אז הנה כמה דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם משכירים אוהל לאירוע:

  1. מיקום: הדבר הראשון אותו אתם צריכים לדעת הוא מה המקום שבו אתם רוצים לערוך את האירוע. מיקום האירוע משפיע כמובן על סוג האוהל שאותו אתם צריכים, וכמובן לוודא שאוהל מיועד למקום כזה. הקמת אוהל דורשת גובה מסוים ושטח שיהיה פנוי לצורך הקמת האוהל. עליכם לוודא שהמקום אותו בחרתם לאירוע שלכם עומד בתנאים הנדרשים כדי שיוכלו להקים בו אוהל.
  2. איכות והתאמה לעיצוב: בבחירת אוהל חשוב להקפיד על איכות האוהל כדי שיגן עליכם מפני מזג האויר. האוהל צריך לייצר לכם חלל נוח לשהייה, שיגרום לאורחים שלכם להרגיש כאילו הם יושבים בתוך אולם.

עם זאת, אל תתפשרו על יופי. האוהל יכול להיות מותאם לעיצוב של האירוע שלכם, ואין שום סיבה שאחרי השקעה כה גדולה בעיצוב של מקום האוהל של האירוע יפגע בנוף. היופי של האוהל לא אמור לבוא על חשבון האיכות שלו, אבל גם האיכות של האוהל לא צריכה לפגוע בעיצוב של האירוע שלכם.

  1. כמות: תבדקו כמה אוהלים את צריכים ומה הגודל שלהם. זכרו שאוהל הוא חלל סגור וחשוב שלא תהיה צפיפות רבה בתוכו. תפזרו את מספר האנשים בצורה אחידה באוהלים אותם הזמנתם כדי שכולם ירגישו בנוח באירוע שלכם.

עליכם לבדוק כמה מוזמנים יש לכם, ולפי זה להחליט על מספר האוהלים אליו אתם נדרשים. הדבר תלוי כמובן בגודל האוהלים שאותם בחרתם, ובמספר האוהלים שהזמנתם.

  1. אוורור: כאמור, האוהל הוא חלל סגור ולכן חשוב מאוד להקפיד על מערכות אוורור. גם אם מדובר במזג אויר לא חם האוהל עשוי ליצור מעין חממה בתוכו, ולכן חשוב לוודא מול הספק שישנן מערכות אוורור לאוהל ששומרות על הטמפרטורה וזרימת האויר בצורה המיטבית עבור השוהים בתוכו.
  2. בטיחות: האוהל צריך לעמוד בתקני הבטיחות המחמירים כדי לוודא את שלומם של היושבים בתוכו. תקני הבטיחות נועדו גם להבטיח את יציבותו ובנוסף רצוי שאוהל יהיה עשוי מחומרים מעכבי בעירה כדי למנוע את התלקחותו. אל תתפשרו על בטיחות במיוחד שמדובר בחלק מרכזי מהאירוע שלכם.
  3. ספק: בחרו ספק בעל ניסיון רב שמתמחה בתחום של השכרת אוהלים לאירועים. הקמת אוהל היא מלאכה מורכבת שדורשת ידיים מיומנות ומקצועיות, ולכן תבחרו את מי שמעניק לכם שירות מקצועי. במידה ובחרתם יותר מספק אחד תעדכנו אותם בחלוקת האחריות בצורה מדויקת כדי למנוע מצב שבו הזמנתם משהו והוא לא מגיע.

עדכנו את הספק מראש מה המיקום המדויק של האירוע כדי לוודא שהוא יוכל להגיע אליו. האוהלים הם ציוד כבד והפריקה שלהם היא תהליך מורכב שחשוב שהספק יידע מראש לקראת מה הוא הולך. חבל להיות מופתעים בזמן שכבר יהיה מאוחר מידי.

  1. השוואת מחירים: בקשו הצעות מחיר ממספר ספקים והשוו ביניהם. אל תסתפקו בהצעת המחיר הראשונית ותבררו מול כל ספק מה בדיוק השירות אותו הוא מציע לכם. ככה תוכלו לבחור את השירות הטוב ביותר ובמחיר שמתאים לכם.

חברת אהרון ציוד לאירועים היא חברה המתמחה בהשכרה של מגוון הציוד הנדרש כולל כלים, הצללות, שולחנות וכיסאות, בשביל לקיים כל אירוע בכל מקום שתרצו. לחברה יש ניסיון עשיר בהשכרת ציוד ועל לקוחותיה נמנים הן גופים מהמגזר הפרטי והן גופים מהמגזר הציבורי.

הצוותים שלנו יגיעו עד אליכם, יארגנו את הציוד הנדרש מספר שעות לפני תחילת האירוע ובסופו של האירוע יגיעו כדי לאסוף את הציוד, ולהשאיר אתכם עם ראש נקי מדאגות. כל מה שעליכם לעשות זה רק ליצור את הקשר הראשוני אתנו, לכל השאר אנחנו כבר נדאג.

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה