A

פטריות חימום להשכרה

פטריות חימום להשכרה

פטריות חימום להשכרה, הינו פתרון מעולה לחימום אזורים קרירים בהם עורכים אירועים המכילים מס' מסוים של אנשים. אף אדם באשר הוא אינו מעוניין להיות באירוע ולסבול מקור. על כן, חשוב וכדאי לשכור ולהשתמש בפטריות חימום אשר עושות את העבודה.

כביכול, אירועים בימים קרירים, עדיף לערוך בתוך מבנה סגור ומקורה או בתוך אוהל אירועים להשכרה, אך אם בחרתם לערוך את האירוע בשטח פתוח, מומלץ יהיה זה לחמם את המקום עבור אורחיכם בעזרת מס' פטריות חימום אותם מפזרים בשטח האירוע, ומשיגים פיזור נכון ואפקטיבי של טמפרטורה חמימה ונעימה, אשר תבטיח שאורחי המקום יבחרו להישאר באירוע שלכם עד סופו.

פטריות החימום של אהרון השכרת ציוד לאירועים, הינם בטוחות לשימוש ובעלי תו תקן כנדרש בחוק. פטריות החימום מסוגלות לספק טמפרטורה חמימה למשך מס' שעות, הינם קלילות, וניתן לנייד אותם בשטחי המקום.
כאשר תזמינו אצלנו שירות השכרת פטריות חימום, נגיע אל שטח האירוע שלכם מס' שעות לפני תחילתו, ונתקין לכם אותם ברחבי המקום על פי דרישותיכם וכפי שנראה לנכון. נסביר לכם כיצד יש להשתמש בהם תוך שמירה על הוראות הבטיחות, ובסיום האירוע, נגיע אליכם ונאסוף אותם בחזרה אל חברתנו.

פטריות חימום להשכרה במרכז

אהרון השכרת ציוד לאירועים מספקים שירותי השכרת פטריות חימום בערי המרכז, בזמן הקצר ביותר. את הפטריות חימום אנו נספק לכם אל מקום האירוע ונתקין לכם אותם מס' שעות לפני תחילת האירוע.

פטריות חימום להשכרה בשפלה
אהרון השכרת ציוד לאירועים מספקים שירותי השכרת פטריות חימום בערי השפלה, בזמן הקצר ביותר. את הפטריות חימום אנו נספק לכם אל מקום האירוע ונתקין לכם אותם מס' שעות לפני תחילת האירוע.

רכישת פטריות חימום הינה דבר יקר ומיותר, אף אחד לא יבטיח לכם שתשתמשו בהם יותר מפעם אחת, וגם אם כן, זה יכול לקרות בעוד הרבה מאוד זמן. על כן, אנו ממליצים על שירות השכרת פטריות חימום, כך, תוכלו לקבל את הפטריות חימום שלנו ביום האירוע, ולא תצטרכו להוציא הרבה כסף על מוצר שלא בטוח שתשתמשו בו בשנית.
מומלץ גם באירועים בהם לוקחים חלק בשירות השכרת אוהלים לאירועים בימים חורפיים, להוסיף מס' פטריות חימום ולפזר אותם בשטח האוהל, על מנת לחמם את האוהל ולהפוך את השהייה בו לנעימה.

מתכננים אירוע חורפי? אנחנו כאן בשביל להגשים לכם את החלום

הגיע הרגע, האירוע שכל כך חלמתם עליו סוף סוף עומד להתרחש. אבל פתאום אתם מבינים שיכול להיות שמה שיפגע לכם באירוע זה מזג האוויר. בדיוק בשביל מקרים כאלה אנחנו באהרון ציוד לאירועים מביאים עד אליכם את פטריות החימום שלנו, שמיועדות בדיוק לאירוע מהסוג שאתם מתכננים.

הציוד יגיע עד למקום שבו אתם מתכננים את האירוע בלי שתצטרכו לדאוג לשום דבר. הצוות המנוסה של החברה ירכיב את המערכות ובסיום האירוע יפרק אותן, מבלי להטריד אתכם. כל מה שעליכם לעשות הוא רק ליצור אתנו קשר והשאר עלינו.

בשנים אחרונות בעלי אירועים רבים מעדיפים לקיים את האירוע שלהם במקום פתוח. הטרנד הזה תפס תאוצה בתקופת הקורונה כאשר היתרון הבריאותי של אירועים במקום פתוח ברור. לעיתים, מתכנני האירוע רוצים לקיים את האירוע במקום שבו התשתיות הבסיסיות מלכתחילה אינן מתאימות לקיומו של האירוע.

כדי לענות על הצורך הזה אנחנו באהרון ציוד לאירועים מביאים אליכם כל מה שצריך לקיים אירוע באוויר הפתוח. בחורף, קיומם של אירועים במקומות פתוחים עשוי להיפגע בשל מזג האוויר. אחד הפתרונות כנגד קור הוא פטריות חימום. הפטריות ייפרסו במקום שבו מקיימים את האירוע, ויאפשרו לכם גם בחורף לקיים את האירוע תחת כיפת השמיים.

הנה כמה דברים שבטח שאלתם את עצמיכם:

  1. איך אני יודע האם אני בכלל צריך פטריות חימום באירוע שלי? כאשר עורכים אירוע בחורף, צריך לקחת בחשבון את האפשרות שמזג האוויר יהיה קר. האורחים שלכם רוצים להרגיש בנוח באירוע, וחבל שהזיכרון שיישאר להם מהאירוע שלכם זה שהם קפאו מקור.

לכן, אם אתם רואים שבתאריך של האירוע שלכם ישנה היתכנות למזג אוויר חורפי, תקדימו תרופה למכה וצרו איתנו קשר. אנחנו נביא עד אליכם את הפטריות החימום שלנו. הפטריות מפוזרות בשטח של האירוע ומפזרות חום נעים, שיעניק לכל האורחים שלכם תחושה שהם יושבים במקום סגור ומחומם.

  1. למה לא לקנות את פטריות החימום? פטריות חימום הנן פריט יקר, שלאדם פרטי אין כל כך מה לעשות איתו. גם אם תעשו בהן שימוש בחצר הפרטית שלכם במשך כמה ימים בשנה, עדיין ההשקעה לא משתלמת. בדיוק בשביל זה אנחנו מציעים לכם להשכיר את הפטריות בדיוק לזמן שבו אתם נדרשים אליהן, ובסיום האירוע הצוות המנוסה שלנו יבוא לקחת אותן.
  1. כמה פטריות צריך להזמין לאירוע? מספר הפטריות אותו צריך להזמין לאירוע משתנה כמובן לפי גודל המקום שבו נערך האירוע. הצוות המקצועי שלנו יוכל לייעץ לכם ולהתאים את מספר הפטריות הנדרשות למקום שבו החלטתם לקיים את האירוע.

חשוב לא לנסות לחסוך במספר הפטריות וליצור מצב שבו חלק מהאורחים לא ייהנו מהחום, אך מצד שני גם לא ליצור מצב שבו על אף שהאירוע נערך תחת כיפת השמיים ביום חורפי, משתתפי האירוע יסבלו מהחום של הפטריות.

  1. האם צריך לקיים את האירוע במקום עם חיבור לחשמל? לא, הפטריות שלנו עובדות על בלוני גז, כך שניתן להפעיל אותן בכל שטח שבו תבחרו. אספקת הגז של הפטריות מספיקה לשעות ארוכות ומבטיחה לכם שבמשך כל האירוע תוכלו ליהנות מהחום שלהן, בלי לחשוש מהפסקות חשמל או תקלות כאלה ואחרות.

חשוב להקפיד שהפטריות יהיו בתקן בטיחותי גבוה כדי לא להגיע למצב של שריפה או דליפת גז. הצוות של אהרון ציוד לאירועים יגיע מספר שעות לפני האירוע כדי להסביר לכם בדיוק איך לתפעל את הפטריות ולהימנע מנזקים מיותרים.

  1. למה לחמם דווקא ע"י פטריות חימום? לפטריות החימום ישנם מספר יתרונות שהופכים אותן להיות כל כך מבוקשות באירועים.
  • ניידות: הפטריות הן פריט נייד מאוד, כך שגם תוך כדי האירוע תוכלו לשנות את מיקומן בלי להתאמץ יתר על המידה.
  • חום נעים: החום שאותו הן מפיצות הוא חום נעים, חום שלא מייבש מצד אחד, אבל מחמם ומעניק תחושה של ביתיות.
  • ריחניות – להפצת החום של הפטריות אין תוצר לוואי של ריח לא נעים או עשן כלשהו, כך שהפעלתם תחמם לכם את האירוע בלי ליצור אי נעימות מיותרת.
  • כאמור, ההפעלה של הפטריות היא על גז, וככה לא יסתובבו באירוע כבלי חשמל חשופים, ותוכלו להיות רגועים מהצד הבטיחותי.
  • וויסות: החום של הפטריות ניתן לוויסות, ותוכלו תוך כדי האירוע להגביר או להחליש את עוצמת החום בהתאם לתנאי הסביבה של אותו הזמן.

 

חברת אהרון ציוד לאירועים פועלת ברחבי הארץ בהשכרת ציוד לאירועים. החברה משכירה פריטי ציוד רבים ומגוונים כדי לאפשר לכם לקיים את האירוע שלכם בכל מקום שתרצו. לחברה ניסיון רב שנים בהפקת אירועים, והיא מעניקה שירותים הן לגופים ציבוריים והן ללקוחות בשוק הפרטי.

לחברה יש צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב. הצוות יקים לכם את האירוע, יפרוס את הציוד וידאג שהאירוע שלכם ייערך בצורה שלא תישכח. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליצור אתנו קשר ולתת את המיקום המדויק, כל השאר עלינו.

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה