A

השכרת מאווררים לאירועים

מאווררים ומצננים להשכרה

אירועי חוץ הנערכים בימי הקיץ החמים, יש להם יתרון יחסי כאשר הם נערכים במקומות פתוחים בעלי בריזה טובה של אוויר. יתרון יחסי, מכיוון שאף פעם בלתי ניתן לחזות בכול רגע נתון מה יהיה מצב מזג האוויר, על כן מומלץ וכדאי להשתמש בשירות השכרת מאווררים ומצננים ולהציב אותם בשטח האירוע.

מאווררים להשכרה מגיעים במגוון גדלים, אנו מציעים ללקוחותינו השכרת מאווררים עומדים הקלים לניוד והזזה ממקום למקום וכן, השכרת מאווררי תקרה המתאימים להתקנה בתוך אוהל להשכרה באירועים.

נשמח לספק לכם את המאווררים אל שטח האירוע ולהתקין לכם אותם על פי צרכיכם. אנו מחזיקים אך ורק מאווררים איכותיים וחזקים, אשר יעמדו לרשותכם ויענו על דרישותיכם למשך כל זמן האירוע.

פתרונות קירור מתקדמים

שיטה נוספת לקירור אזורים חמים באירועים ניתן להשיג באמצעות השכרת צ'ילרים לאירועים. צ'ילרים לאירועים הנקראים גם מצננים, הינם מכשירי קירור מתקדמים אשר עובדים על ידי מים, המקוררים על ידי גז מיוחד. לצ'ילר מס' פתחי אוורור דרכם האוויר הקר יוצא החוצה ומקרר את שטחי האירוע באופן אופטימלי ויעיל יותר מהמאווררים הבנאליים שאנו מכירים.

השכרת מאווררים וצ'ילרים במרכז

אצל אהרון השכרת ציוד לאירועים, תוכלו להנות כעת משירות השכרת מאווררים וצ'ילרים בערי המרכז. צוות העובדים שלנו מומחה באספקתם והתקנתם ביום האירוע, על מנת שאתם תוכלו להנות מאירוע בעל אווירה קרירה ונעימה בימי הקיץ החמים.
אצלנו, באהרון השכרת ציוד לאירועים, תוכלו להנות ממחירים נוחים וסבירים לכול כיס. שירות והתקנה בשטח האירוע בזמן הקצר ביותר!

השכרת מאווררים וצ'ילרים בשפלה
אצל אהרון השכרת ציוד לאירועים, תוכלו להנות כעת משירות השכרת מאווררים לאירועים וצ'ילרים בערי השפלה. צוות העובדים שלנו מומחה באספקתם והתקנתם ביום האירוע, על מנת שאתם תוכלו להנות מאירוע בעל אווירה קרירה ונעימה בימי הקיץ החמים.
אצלנו, באהרון השכרת ציוד לאירועים, תוכלו להנות ממחירים נוחים וסבירים לכול כיס. שירות והתקנה בשטח האירוע בזמן הקצר ביותר!

מחיר השכרת מאווררים וצ'ילרים
מחירי השכרת מאווררים וצ'ילרים אצל אהרון השכרת ציוד לאירועים, הינם מחירים שווים בעלי תמורה שווה. ציוד קירור לאירועים אצל אהרון השכרת ציוד לאירועים, הינו מקצועי ובטוח לשימוש, בעל תו תקן כפי הנדרש בחוק.

ציוד משלים להשכרה לאירועים
אנו ממליצים על השכרת ציוד משלים לאירועים, על פי צורך, כפי הנראה לנכון. נשמח לשרת אתכם ולהציע לכם שולחנות להשכרה במגוון סוגים שונים, כסאות להשכרה במחירים שווים. כמו כן, נשמח להציע לכם השכרת פינות ישיבה מסוגננים, אותם ניתן למקם בשטח האירוע ולפזר אותם במקומות אסטרטגיים. דבר זה ייתן ערך נוסף לאירוע שלכם, וישרה לו אווירה נעימה וכיפית 🙂

השכרת מאווררים לאירועים במרכז

אין ספק שלקיים אירוע בחוץ בעונת הקיץ או האביב זה נהדר: בין אם אתם עורכים את האירוע תחת אוהל, צילייה או תחת כיפת השמיים האוויר הפתוח והבריזה עושים טוב למצב הרוח ולנשמה. לצד זה, צריך לזכור שבסופו של דבר אנחנו חיים בישראל ואת האירוע יש להתאים לאקלים הישראלי ולכן נדרש פתרון מיזוג אוויר מתאים. לכן במידה ואתם עורכים אירוע בחוץ אתם תזדקקו לשירותי השכרת מאווררים לאירועים.

 

השכרת מאווררים לאירועים – כל מה שחשוב לדעת

טמפרטורה נעימה היא דבר חשוב מאוד כאשר מדובר באירוע המתקיים בחוץ. כשחם או קר מדי באירוע יש לכך השפעה ישירה על ההנאה של האורחים – זה ממש לא נעים להזיע בבגדים היפים ושיהיה חם. לכן חשוב לשים לב לדברים הבאים:

  • בחירת מאווררים לפי גודל מאוורר וכמות מאווררים

בבחירת מאווררים חשוב להיות די מדויקים: מצד אחד אנחנו רוצים שהם יעשו את העבודה ויצננו את האורחים, ומצד שני לא כדאי לבחור מאווררים חזקים מדי ביחס לשטח שיגרמו לאורחים להרגיש שהם נמצאים ברוח חזקה. הגדלים הסטנדרטיים למאווררים תעשייתיים נעים בין 26 ל-30 אינץ', כאשר מאוורר בגודל של 26 אינץ' מסוגל לקרר שטח של כ-15 מ"ר בקרבתו.

  • מיקום המאווררים

מומלץ למקם את המאוורר במקום פתוח ככל הניתן, כלומר שלא תהיה חסימת אוויר מאחוריו. המאוורר שואב אוויר שנמצא מאחוריו, ולכן כאשר ממקמים אותו סמוך לקיר זה מקשה עליו לשאוב אוויר ולקרר בצורה אפקטיבית.

  • למתקדמים – ניתן לשכור מצננים

מצננים, הנקראים באנגלית צ'ילרים, הם מכשירי קירור שעובדים על מים המקוררים באמצעות אנרגיית גז. למצנן ישנן מספר פתחי אוורור דרכם יוצא האוויר הקר לקירור אופטימאלי של שטח האירוע.

 

השכרת מאווררים לאירועים מאהרון השכרת ציוד

אהרון השכרת ציוד מציעים השכרת מאווררים ומצננים לאירועים. אתם מוזמנים להתייעץ עימנו בנוגע לכמות המאווררים ו/או המצננים שאתם צריכים לאירוע וכן על הגודל המתאים. מלבד המאווררים והמצננים עצמם אנחנו מספקים גם התקנה. כמו כן, דרך אהרון השכרת ציוד תוכלו לשכור כל ציוד שתצטרכו לאירוע: אוהלים ושאר פתרונות הצללה, שולחנות, כיסאות, ריהוט אלטרנטיבי, כלי אוכל וסכו"ם, אמצעי חימום ועוד ציוד לאירועים תחת קורת גג אחת.

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה