A

השכרת צ'ילרים לאירועים

מתכננים אירוע בקיץ? אנחנו נדאג לצנן לכם את האוירה

אירוע בקיץ תחת כיפת השמים מזמן אתגר לא פשוט. החום הישראלי לא עושה חסד עם האורחים, ואתם עלולים למצוא את עצמיכם באירוע שכל האורחים רק יחכו לסיים אותו ולהיכנס למזגן באוטו הפרטי שלהם. בדיוק בשביל זה אנחנו מאפשרים לשכור צ'ילרים לאירוע, שיאפשרו לכם לקיים אותו בצורה נוחה בכל מזג אויר.

חברת אהרון ציוד לאירועים משכירה צ'ילרים לאירועים באוויר הפתוח. הצוות שלנו יביא את הציוד עד למקום האירוע שלכם ובסיומו יפרק את כלל המערכות בלי שתצטרכו להשקיע זמן והתעסקות מיותרת. אתם יוצרים אתנו קשר, ואנחנו דואגים לכל מה שאתם צריכים.

ראשית כל נסביר לכם מהו צ'ילר. אם זה נשמע לכם כמו סוג של מזגן רק עם שם יפה יותר, אז אתם טועים. הצ'ילר פועל בצורה שונה והוא לא עוד סוג של מזגן. המזגן מקרר אויר, אולם הצ'ילר הוא מערכת סגורה שמקררת מים. באמצעות הקירור של המים הצ'ילר מזרים אויר קר וככה מצנן את החלל שבו הוא ניצב.

הצ'ילר הוא מכשיר שניתן לראות בעיקר בתעשייה, אולם היתרונות הרבים שלו הופכים אותו לפתרון נוח ויעיל מאוד עבור אנשים שמקיימים אירועים תחת כיפת השמיים. אז אתם חולמים על אירוע בחוץ, תוכלו להשכיר מחברת אהרון ציוד לאירועים צ'ילרים לאירוע שלכם.

למערכת שפועלת בצורה הזו ישנם מספר יתרונות שבגללם כדאי לכם להשכיר את הצ'ילרים שלנו לאירועים שלכם:

  1. הצי'לרים מסוגלים לצנן שטחים רחבים בצורה יעילה, מה שגורם לביקוש גבוה שלהם בשטחים ציבוריים וגדולים. כאשר מדובר במזגן, בעיות טכניות שונות עלולות לפגוע ביכולת שלו לשמור על קור בשטח נרחב, במיוחד כאשר מדובר בשטחים פתוחים. הצי'לר נועד בדיוק למקרה הזה וזו עוד סיבה מדוע הוא הפתרון המושלם לאירוע שלכם.
  2. כידוע, הפעלה של מזגנים ומאוורים גורמת לייבוש של האויר. דרך הפעולה שלהם מתבססת על האויר ולכן הפעלה של מזגן לזמן ארוך יוצרת תחושה של יובש. צ'ילרים מופעלים על בסיס מים מה שמבטיח לכם שהאוויר בחלל שבו אתם מפעילים אותם יישאר לח בלי תחושת יובש שתפריע לכם ולאורחים.
  3. העובדה שהמכשיר חסכוני באנרגיה, וכך שהגז המוזרם בתוכו הוא גז ירוק הופכת אותו למכשיר ידידותי לסביבה. בנוסף, צריכת החשמל של הצי'לרים קטנה באופן ניכר מזו של מזגנים מה שהופך את השימוש בה לזול יותר, וכמובן גם לנקי יותר.
  4. הצ'ילר יכול לפעול בצורה רצופה לשעות ארוכות, גורם שחשוב מאוד לקחת בחשבון כאשר רוצים לקרר שטח של אירוע רב משתתפים. האמינות הגבוהה של המכשיר תאפשר לכם להיות רגועים שלכל משך האירוע האורחים שלכם ירגישו את מזג האויר הנעים באמצעות הצי'לרים.

 

מה צריך לדעת לפני ששוכרים צ'ילרים לאירוע?

  1. הדבר החשוב ביותר הוא לדעת מה הגודל של האירוע. גודל האירוע תלוי הן במספר האורחים וכמובן בגודל השטח שבו האירוע נערך. יש לבצע מדידה של השטח כדי להבין כמה מכשירים קירור נדרשים כדי ליצור אקלים נוח לאירוע מצד אחד, ומצד שני לא להקפיא את האורחים יתר על המידה.
  2. יש להקפיד לבחור במכשירים בעלי תקני בטיחות גבוהים, כדי לא להיפגע מנזקים שעלולים להיגרם ממכשירים לא תקינים. את השכרה יש לעשות על ידי חברה שמתמחה בתחום ובעלת ניסיון מתאים.
  3. הובלה: הצי'לרים הנם מכשירים גדולים, ולכן חשוב לוודא שההובלה תוכל לפרוק אותם במקום שבו את מעוניינים לקיים את האירוע, וכן לבוא לקחת אותם בסיום האירוע. חבל להיתקע אחרי שכבר הייתם בטוחים שסגרתם את הפינה הזו רק בגלל שלא ניתן להוביל את המכשירים למקום שבו אתם מקיימים את האירוע.

 

חברת אהרון ציוד לאירועים היא חברה המתמחה בהשכרה של מגוון הציוד הנדרש כולל כלים, הצללות, שולחנות וכיסאות, בשביל לקיים כל אירוע בכל מקום שתרצו. לחברה יש ניסיון עשיר בהשכרת ציוד ועל לקוחותיה נמנים הן גופים מהמגזר הפרטי והן גופים מהמגזר הציבורי.

הצוותים שלנו יגיעו עד אליכם, יארגנו את הציוד הנדרש מספר שעות לפני תחילת האירוע ובסופו של האירוע יגיעו כדי לאסוף את הציוד, ולהשאיר אתכם עם ראש נקי מדאגות. כל מה שעליכם לעשות זה רק ליצור את הקשר הראשוני אתנו, לכל השאר אנחנו כבר נדאג.

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה