A

השכרת פינות זולה

פינות זולה להשכרה לאירוע

רוצים פינות זולה לאירוע שלכם? אנחנו נדאג לכל מה שאתם צריכים

באירועים רבים לצד השולחנות המסורתיים ישנם גם אזורים שבהם פזורות פינות זולה שונות. פינות זולה מאפשרות לאורחים לקחת פסק זמן קצר מההמולה והרעש הסובבים את מרכז האירוע, ולתפוס אתנחתא קלה של שקט כדי להחליף מילה עם חבר טוב, או לתפוס מנוחה קצרה לפני שהם חוזרים לרחבת הריקודים.

אם יש לכם אירוע בקרוב וגם אתם מעוניינים בפינות זולה שישדרגו את האירוע שלכם ויהפכו אותו לבלתי נשכח, אנחנו כאן בשבילכם. אהרון השכרת ציוד לאירועים מאפשרים לכם לשכור את פינות הזולה שלנו כדי שגם באירוע שלכם פינות הזולה יהיו הטובות ביותר.

יחד אתנו האורחים שלכם יוכלו ליהנות מפינות זולה רחבות שייפרסו בכל שטח האירוע. פינות הזולה ייפרסו ע"י הצוות המקצועי שלנו טרם האירוע וישולבו בנוף הכללי של האירוע. בסיומו הצוות יגיע לקחת את הפינות, ואם תוכלו להיות בטוחים שגם באירוע שלכם פינות הזולה יהיו הטובות ביותר.

 

בחירה של פינות זולה לאירוע היא צעד שאין להקל בו ראש. אם אתם עורכים את האירוע במקום מוסדר, ייתכן שיש להם פינות זולה משלהם. עם זאת, אנו מציעים לבדוק שפינות הזולה שהמקום מציע לכם עומדות בדרישות שלכם ויספיקו עבור האורחים שהזמנתם. כמו כן אם ברצונכם פינות זולה מעוצבות בצורה מיוחדת ייתכן שהמקום שבו אתם עורכים את האירוע לא מחזיק כאלו.

אם אתם עורכים אירוע במקום לא מוסדר אזי עליכם לדאוג לכלל הציוד בכוחות עצמכם. חברת אהרון ציוד לאירועים משכירה את כלל הציוד הנדרש כדי לקיים אירוע בכל מקום שתרצו, ובכלל זה אנו מציעים השכרה של פינות זולה איכותיות. הבאנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם בדרך לבחירה של פינות הזולה המושלמות:

  1. השוואת מחירים: הצעד הראשון עליכם לבצע עוד לפני שאתם סוגרים עם ספק מסוים שיביא לכם את פינות הזולה הוא השוואת מחירים. דרשו הצעות מחיר ממספר ספקים שונים ובקשו פירוט מדויק מה נכלל במחיר אותו הספק מציע לכם. בחינה מדוקדקת של הצעות מחיר תאפשר לכם לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר שמתאים לכם.

לעיתים, תדרשו לעבוד עם יותר מספק אחד כדי שכמות הציוד שאותה אתם דורשים תספיק לכל האורחים שלכם. בעבודה מול מספר ספקים יש להפקיד שלכל ספק תהיה ברורה האחריות שלו, ולא ליצור מצב שבו כל ספק סומך על הספק שני, מה שעלול להותיר אתכם בלי ציוד חיוני.

  1. בטיחות: פינות זולה הנן מוצר מבוקש מאוד באירועים ועל כן פינות שמושכרות עלולות לסבול מבלאי. תוודאו מול הספק שהציוד עומד בתקני הבטיחות הבסיסיים, ושהפינות באירוע שלכם לא סובלות משחיקה גבוהה מידי. באירוע שלכם אתם צריכים לוודא ששלומם של האורחים לא ייפגע בשל ליקויי בטיחות.

בנוסף, הצבת הפינות צריכה להיות בצורה כזו שלא תהיינה קרובות מידי למוקדי אש כדי למנוע דליקות מיותרות, וכן להרחיק אותן ממקומות שבהן עוברים עובדים עם ציוד כבד שעלול לפגוע ביושבים בפינות שנמצאים בגובה נמוך.

  1. ניקיון: פינות זולה לאירועים מורכבות הן מהרהיטים הבסיסיים אך בדרך כלל הם מגיעות יחד עם ריפוד שנועד לאפשר ישיבה נוחה ובנוסף עם חיפויים שנועדו להתאים לנוף של האירוע. תוודאו מול הספק שהפינות מגיעות ברמת הניקיון הגבוהה ביותר, כדי לא לפגוע באיכות של האירוע.

פינות שמושכרות לאירועים עלולות להיות לא מספיק נקיות, במיוחד אם הן מושכרות בתכיפות גבוהה. באירוע שלכם הכל צריך להיות על הצד הטוב ביותר, כולל הניקיון של פינות הזולה, וחשוב שהספק יבין את החשיבות של זה עבורכם.

  1. כמות: כאשר אתם רוצים לקבוע את כמות פינות הזולה באירוע עליכם לקחת בחשבון שהצבה של פינות זולה מאפשרת לאורחים להתנתק במעט מההמולה של האירוע. הצבה של פינות רבות מידי עלולה ליצור מצב שבו רחבת הריקודים תתרוקן לטובת היושבים בפינות הזולה, דבר שמבחינתכם אינו רצוי.

מנגד, אם באירוע שלכם יש מספר רב של אורחים עליכם לשכור מספר פינות זולה בהתאם כדי לאפשר למי שמעוניין בקצת שקט לנוח בהן. האיזון בין שני הקטבים הללו עשוי להיות מורכב, וייעוץ עם ספק מנוסה יכול לעזור לכם להחליט מה הכמות המדויקת של פינות זולה שלה אתם נזקקים.

מיקומן של פינות הזולה באירוע הוא גם עניין שעליכם לחשוב עליו. מצד אחד חשוב שלמי שיושב בפינות הזולה יהיה קצת שקט מההמולה המרכזית באירוע, ולכן כדאי להרחיק אותן קצת מהזירה המרכזית.

עם זאת, אל תייצרו מצב שבו רבים מהאורחים נמצאים במקום מרוחק ממרכז האירוע, ומתנתקים ממנו. השאירו את הפינות במרחק סביר כך שבכל עת היושבים בהם יוכלו לחזור ולהמשיך להיות בחלק המרכזי של האירוע.

  1. ניידות: במהלך התכנון של האירוע עליכם לקבוע מראש היכן אתם רוצים להציב את פינות הזולה. במידה ואתם עורכים אירוע במקום מוסדר הדבר פשוט יותר כיון שבדרך כלל יש מקום מוסדר שבו מציבים את הפינות במהלך אירועים.

עם זאת, אם אתם עורכים אירוע במקום לא מוסדר תציבו את הפינות במקום שנראה לכם הנוח ביותר אך הקפידו על פינות שיהיו ניידות במידה מסוימת. באירוע במקום שאינו מוסדר גורמים שונים עלולים לגרום לכם לשנות את מיקום הזולות, ולפעמים תוך כדי האירוע. חשוב שהאפשרות הזו תהיה קיימת עבורכם, ולא תדרוש מאמץ מוגזם שישאיר את הפינות ריקות.

התאמה לעיצוב האירוע: בעת בחירה של פינות זולה זכרו שהפינות תופסות שטח משמעותי במרחב הקיום של האירוע. לא מספיק שהפינות נראו טוב בתמונות של החברה אלא צריך שהן יתאימו לעיצוב של האירוע כפי שאתם בחרתם אותו. במידת הצורך התייעצו עם המעצב שלכם שיעזור לכם לבחור את הפינות המתאימות.

הצבה של הפינות צריכה לקחת בחשבון את העיצוב של האירוע ובנוסף את המקום שבו האירוע נערך. פינות זולה לאירוע באולם סגור אינן אותן פינות שתבחרו לאירוע הנערך בפארק טבע גדול. דרשו מהספק מבחר אפשרויות כדי שתוכלו לבחור את האפשרות שמתאימה לאירוע שלכם בצורה המיטבית.

  1. ספק מנוסה: כאשר אתם בוחרים ספק חשוב שתבחרו בספק מקצועי ובעל ניסיון. רבות מהנקודות שנכתבו כאן יהיו ברורות לספק מקצועי ועבודה איתו תוכל לחסוך מכם בעיות רבות בלי שבכלל שמתם לב לקיומן.

וודאו מול הספק שהוא מכיר את המקום שבו אתם מקיימים את האירוע שכן פריקה של פינות זולה יכולה להיות מלאכה מורכבת בשטח לא מוסדר. הפינות יכולות להיות כבדות והספק צריך להיות מודע במדויק למקום שבו האירוע נערך.

חברת אהרון ציוד לאירועים פועלת ברחבי הארץ בהשכרת ציוד לאירועים. החברה משכירה פריטי ציוד רבים ומגוונים כדי לאפשר לכם לקיים את האירוע שלכם בכל מקום שתרצו. לחברה ניסיון רב שנים בהפקת אירועים, והיא מעניקה שירותים הן לגופים ציבוריים והן ללקוחות בשוק הפרטי.

לחברה יש צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב. הצוות יקים לכם את האירוע, יפרוס את הציוד וידאג שהאירוע שלכם ייערך בצורה שלא תישכח. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליצור אתנו קשר ולתת את המיקום המדויק, כל השאר עלינו.

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה