A

השכרת פופים לאירועים

השכרת פופים

אין ספק שיש יתרונות רבים להפקה עצמית של אירוע. כאשר אנחנו מפיקים אירוע בעצמנו או באמצעות מפיקת אירועים כולל השכרה של הציוד אנחנו מקבלים תוצאה מדויקת יותר למה שרצינו בהשוואה לאירוע באולם או בגן אירועים בו לא אנחנו מי שבוחרים את כל הציוד. לצד זה, הפקת אירועים מצריכה מאיתנו לחשוב בגדול וגם בקטן: כלומר, לראות את התמונה הכוללת אבל לא לשכוח אף פרט קטן. וכשמדברים על הפרטים הקטנים זה בדיוק המקום לדבר על השכרת פופים לאירועים.

 

השכרת פופים לאירועים – לדאוג לישיבה נוחה באירוע

פופים הפכו ליותר ויותר פופולאריים באירועים ולא קשה להבין למה: מדובר באביזר ישיבה נוח מאוד, שנחמד מאוד לשבת עליו כשאתם בהפסקה מריקוד או סתם אחרי האוכל. אם תסתכלו על חבורה שיושבת יחד בפינת ישיבה, תראו שהפוף תמיד תפוס כי כולם אוהבים מאוד לשבת על פופים. פוף זה לאו דווקא הדבר הראשון שחושבים עליו כשעושים רשימה של ציוד להשכרה לאירוע, אבל זה בהחלט תוספת שמקפיצה את הרמה של האירוע שלכם והופכת אותו לנוח יותר עבור האורחים.

 

פופים בכל מיני צבעים

אספקט נוסף של השכרת פופים לאירועים הוא האספקט העיצובי. פוף הוא אביזר ישיבה לא קטן ותופס את העין, ולכן הוא יכול לשמש כבחירה עיצובית לפי הקו שאתם בוחרים לאירוע. צבעים הם דבר שמאוד מגדיר אווירה, ולכן פופים יכולים לסייע "להשליט" אווירה מסוימת באירוע באמצעות צבע. כך למשל, אם אתם מעוניינים באירוע קלאסי ויוקרתי צבעים המתאימים לפופים יכולים להיות לבן, אפור, בז', שמנת וכדומה. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים באווירה צעירה ומודרנית תוכלו לבחור פופים בצבעים עזים יותר, כגון כתום, אדום, כחול, ירוק וכדומה.

 

האם עדיף לרכוש או לשכור פופים?

גם בפופים וגם בציוד באופן כללי באירוע קיימת התלבטות אם עדיף לשכור את הציוד או פשוט לקנות אותו. התשובה לכך תלויה כמובן בתדירות האירוע שאתם מקיימים: כך למשל, לאגודת סטודנטים שמקיימת מדי חודש מסיבה וזקוקה לפופים לישיבה יהיה אולי עדיף פשוט לרכוש פופים ולא לשכור מחדש כל חודש – ככל הנראה זה יהיה זול יותר ונוח יותר. עם זאת, במידה ואתם עורכים אירוע חד פעמי האפשרות של השכרת פופים לאירוע תהיה פשוטה ומשתלמת יותר עבורכם. כך למשל, בעוד שרכישת פוף יכולה לעלות בין 250 ל-500 ₪, השכרה של כל פוף תעלה עשרות שקלים בודדים.

 

לאיזה סוג אירועים מתאים לשכור פופים?

היום פופים מתאימים לכמעט כל סוג של אירוע, פשוט או יוקרתי. אם בעבר האסוציאציה מפופים באירוע היתה לאירועים פשוטים יחסית ולא מאוד פורמליים, כיום ניתן למצוא פופים גם באירועים היוקרתיים והקלאסיים ביותר. כך למשל גם אולמות או גני אירועים מפוארים פעמים רבות מציעות פופים בפינות הישיבה שלהם.

 

כיצד נבחר פופים לאירוע?

אז החלטתם שאתם רוצים שיהיו פופים באירוע שלכם. עכשיו נשאלת השאלה – איך בוחרים פופים? מה חשוב לדעת? ריכזנו עבורכם את הדברים החשובים:

  1. בחירה לפי החברה

בסופו של דבר את הפופים אתם שוכרים מחברה מסוימת. חשוב שהחברה תהיה מקצועית, וותיקה ומנוסה. בין אם אתם שוכרים ממנה את כל הציוד ובין אם רק פופים, יש לבדוק את המוניטין של החברה ולבחור רק חברות אמינות.

  1. לראות את הפופים בעיניים

חשוב לא לסמוך על תמונות שלא תמיד מספרות הכל ולראות את הפופים. חבל להזמין פופים ובסוף לקבל פופים קרועים, מלוכלכים או בגוון שלא רציתם. כמו כן, אם אפשר לנסות לשבת עליהם זה מומלץ כדי להיכנס לנעליים של האורחים באירוע.

  1. צבע הפופים

צבעם של הפופים משפיע באופן ניכר על נראות האירוע שלכם. פופים תופסים מקום ובולטים מאוד, ולכן את הצבע יש להתאים לקונספט ולקו העיצובי באירוע.

  1. השוואת מחירים

חשוב לקבל הצעות מחיר מכמה חברות ולהשוות מחירים. לצד זה, בסופו של דבר איכות ואמינות החברה נמצאים בראש סדר העדיפויות גם אם המשמעות היא שאתם משלמים קצת יותר.

 

השכרת פופים לאירועים – אהרון השכרת ציוד לאירועים

אהרון השכרת ציוד לאירועים היא חברה וותיקה המתמחה בהשכרת ציוד מכל הסוגים לאירועים כולל פופים במגוון צבעים וגדלים. החברה מציעה מעטפת ציוד רחבה, כולל פינות ישיבה מעוצבות, שולחנות, כיסאות, פתרונות הצללה, אוהלים, אמצעי חימום ועוד.

 

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה