A

השכרת מפות ומפיות

השכרת מפות ומפיות לאירועים

מפיקים אירוע בעצמכם? לא משנה אם מדובר באירוע קטן או גדול, במידה ואתם מקיימים אותו במרחב שאין בו ציוד מתאים לאירועים אתם צריכים לדאוג לציוד בעצמכם. לכן בתחילת ההפקה אתם צריכים להכין רשימה של כל הציוד שתצטרכו לאירוע, וזה כמובן תלוי בצרכים והעדפות שלכם. במידה ואתם מפיקים אירוע ברמה יש לשכור גם מפות ומפיות שנותנים את הטאץ' האחרון לאירוע בקלאס.

 

השכרת מפות ומפיות לאירועים – הציוד שיסגור לכם את הפינה

הצורך בהשכרת מפות ומפיות לאירועים תלוי כמובן בסוג האירוע שאתם עורכים. כך למשל, אם מדובר ביום הולדת לבין החמש סביר מאוד שתעדיפו להסתפק במפות ומפיות חד פעמיות, כי זה לא אירוע שאמור להיות מפואר או יוקרתי, אלא אירוע קליל לילדים. עם זאת, ככל שהאירוע עולה ברמה כך צריך להשקיע יותר באביזרים כגון מפות ומפיות. אם אתם רוצים אירוע יפה באמת שייראה נהדר ויצטלם טוב, מפות ומפיות חד פעמיות לא יספיקו ויש לדאוג לשכור מפות ומפיות מעוצבות.

 

השכרת ציוד מחברה אחת או מכמה חברות שונות?

כאשר אנחנו מתחילים את הליך הזמנת הציוד לאירוע אנחנו עומדים בפני התלבטות לא פשוטה: האם לשכור את כל הציוד מחברה אחד המציעה מגוון סוגי ציוד להשכרה לאירועים או להזמין מכמה חברות? וספציפית כאשר מדובר במפות ומפיות, האם לחפש חברה מיוחדת המתמחה בכך או להזמין על הדרך מחברה ממנה אנחנו מזמינים את שאר הציוד?

לשתי האפשרויות יש יתרונות וחסרונות. כך למשל, אם אתם בוחרים להזמין את כל הציוד מאותה החברה אתם חוסכים לעצמכם עול לוגיסטי אדיר: אתם צריכים להתנהל רק מול ספקית אחת ולא להסתבך מול כמה חברות שונות. כמו כן, על אף שאולי פרטנית לאו דווקא כל אביזר יהיה במחיר הכי טוב (אך ייתכן מאוד שכן) כנראה שהמחיר שייתנו לכם בסופו של דבר יהיה טוב יותר כי משתלם לחברות להשכיר ציוד ללקוחות גדולים יותר.

לצד זה, גם להזמנת מפיות במיוחד מחברה לבחירתכם יכול להיות יתרון: כאשר אתם בוחרים חברה מסוימת ממנה אתם שוכרים הכל אתם עלולים להיות מוגבלים במבחר למה שהחברה מציעה ואולי להתפשר מעט על מה שאתם רוצים. לעומת זאת אם אתם מחפשים חברה במיוחד לשכור ממנה את המפיות תוכלו לבחור בדיוק מה שמתאים לכם. במקרה כזה אולי עדיף פשוט לשכור את שירותו של מפיק אירועים שידאג לכל זה ויפתור אתכם מההתעסקות הזו.

 

באירועים מעוצבים כל פרט חשוב

כפי שאמרנו, ישנם מגוון אירועים בהם לא כל דבר חשוב וניתן לחסוך. אבל כשמדובר באירוע מעוצב וקלאסי צריך לדאוג לכל פרט, קטן כגדול כי בסופו של דבר כל הפרטים הללו מרכיבים יחד את התמונה הכוללת. למפות ומפיות תפקיד חשוב במיוחד באירועים מעוצבים דווקא בגלל שבאירועים פחות ברמה משתמשים פעמים רבות במפות או מפיות חד פעמיות. אלו הם אביזרים מלאי צבע שתופסים את העין ולכן לא כדאי לבחור מפות ומפיות כלאחר יד אלא להשקיע בבחירה.

 

אז כיצד נבחר מפות ומפיות לאירוע?

חברות להשכרת ציוד לאירועים ובפרט חברות המשכירות מפות ומפיות מציעות לעיתים מגוון רחב וגדול ובחירה עלולה קצת לבלבל. מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון:

  1. לראות את המפות והמפיות בעיניים

זוהי עצה שמתאימה למקרה של מפות ומפיות אבל למעשה מתאימה גם לרוב הציוד שתכירו. כשמדובר באלמנט עיצובי חשוב לראות אותו בעיניים ולא רק להסתפק בתמונות, וזאת משתי סיבות מרכזיות: הראשונה היא שדברים לא תמיד נראים כמו בתמונות והשנייה היא שלראות את המפות והמפיות מאפשר לכם גם להרגיש אותן, ותחושה באביזרים מעין אלו חשובה.

  1. התאמת גוונים וצבעים לאירוע

צבעי המפות והמפיות צריכים להתאים לקונספט של האירוע. כך למשל לאירועים קלאסיים מתאימים מפות ומפיות בצבעים כגון לבן, שמנת, אפור, בז' ובורדו ולאירועים בעלי אופי צעיר יותר יכולים להתאים אדום, ירוק וכד'.

  1. התייעצו עם משפחה וחברים

זוגות עיניים נוספות עוזרות לבחור טוב יותר, בעיקר כשמדובר באנשים שיש להם כישרון עיצובי ועין טובה לדברים האלו.

 

השכרת מפות ומפיות לאירועים אצל אהרון השכרת ציוד לאירועים

חברת אהרון השכרת ציוד לאירועים מציעה מפות ומפיות מעוצבות לאירועים כדי לתת את הטאץ' האחרון לאירוע יוקרתי. החברה היא חברה וותיקה להשכרת ציוד, ולצד מפות ומפיות מציעה השכרת ציוד מכל סוג לאירועים: שולחנות, כיסאות, אוהלים, אמצעי חימום, פינות ישיבה ועוד.

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה