A

השכרת כסאות ושולחנות לאירועים

מפיקים אירוע? אנחנו נביא לכם את הכיסאות והשולחנות

הקמת של אירוע באופן עצמאי היא אף פעם לא צעד פשוט. בעוד שקיום של אירוע באולם מסודר מאפשר לכם לקבל חבילה מלאה של כל מה שאתם צריכים בשביל האירוע שלכם, כאשר אתם מפיקים את האירוע במקום שבו בחרתם, אתם נדרשים לדאוג לכל מה שצריך בשביל להפיק אירוע בלתי נשכח.

אחד הדברים שעליו אתם חייבים לחשוב מראש הוא השולחנות והכיסאות של האירוע. לשולחנות וכיסאות ישנה חשיבות רבה, בעיקר משתי סיבות:

ראשית, נוחיותם של האורחים חשובה לכם. דווקא בגלל שאתם מקיימים אירוע במקום שהוא לא מוסדר, חשוב להעניק לאורחים תחושה שהם מקבלים שירות ונוחות בדיוק כפי שהיו מקבלים אילו האירוע היה נערך במקום מוסדר. השולחנות והכיסאות הם חלק חשוב בחוויה של האורחים וחשוב שהם יזכרו אותה לטובה.

שנית, לשולחנות ולכיסאות שאותם תבחרו ישנה משמעות רבה מבחינת העיצוב של האירוע. אם העיצוב חשוב לכם והשקעתם סכומי כסף גדולים בלעצב את המקום כך שייראה בדיוק כמו שחלמתם, חבל שמה שייפגע בכל היופי הזה יהיו השולחנות והכיסאות. חברת אהרון ציוד לאירועים דואגת להביא לכם את השולחנות והכיסאות שישמרו על האירוע שלכם בסטנדרט הרצוי.

 

מה חשוב לדעת כאשר באים להשכיר כיסאות ושלחנות לאירוע?

  1. הדבר הראשון שאתם צריכים זה לבדוק מהם השולחנות וכיסאות שאתם רוצים לראות באירוע שלכם. חשוב לבחור בשולחנות וכיסאות שיתאימו לעיצוב הכללי של האירוע וכן למקום שבו האירוע נערך. בנוסף, אל תזלזלו בנוחות של הכיסאות. האורחים שלכם הולכים לשבת עליהם שעות ארוכות וחשוב שהם ירגישו בנוח באירוע שלכם.

אל תתפשרו על כיסאות ושלחנות שיהיו קלים מידי שכן במזג אויר מסוים הם עלולים להיות בבעיה. תבחרו את הכיסאות והשולחנות שאותם הייתם מצפים לראות אילו האירוע שלכם היה נערך באולם רגיל. אין סיבה שלא תקבלו את אותה רמת שירות במקום שבו בחרתם לערוך את האירוע שלכם.

  1. לאחר שהחלטתם על סוג שולחנות וכיסאות שאותו אתם רוצים, תוודאו כמה אורחים יש לכם באירוע, ותראו שמספר השולחנות והכיסאות שאותם אתם משכירים מספיקים לכל האורחים. ישנה חשיבות רבה לדבר כיון שבעריכת אירוע בשטח פתוח חשוב שכל הציוד יתאים למספר האורחים שכן במקרה של חוסרים לא יהיה לכם מאיפה להשלים אותם.
  1. ספק ציוד: כאשר אתם בוחרים ספק ציוד תוודאו מה השירות שהוא מציע לכם כולל. האם אתם נדרשים לסדר את השולחנות בשטח האירוע או שהספק הוא זה שאחראי עליהם. האם סידור הכיסאות הוא באחריות שלו או שלכם. כל הנושאים הללו אולי לא נראים חשובים עכשיו, אבל ביום האירוע אתם לא רוצים שבזה הראש שלכם יהיה עסוק.

בחרו ספק בעל ניסיון שמתמחה בהשכרה של ציוד לאירועים מהסוג שלכם. ספק בעל ניסיון יוכל ללוות אכם במשך כל הזמן ההכנות ולהעניק לכם את הביטחון שהאירוע שלכם יקרה בדיוק כמו שחלמתם.

  1. מיקום האירוע: תוודאו מול הספק שהוא מכיר את המקום שבו נערך האירוע ואם לא, אז לוודא שהוא יכול להביא לשם את הציוד. מקומות שאינם מוסדרים יכולים להוות בעיה בהקשר של פריקת ציוד כבד, וחשוב שעוד לפני האירוע יהיה ברור לכם שהציוד יכול להגיע ביום האירוע למקום, ושהספק יוכל לפרוק אותו בצורה נוחה.
  1. הצעת מחיר: אל תתביישו לבקש הצעות מחיר מהספק, שיכללו את כל השירות שהוא מציע. תשוו הצעות מחיר שונות כדי שתוכלו לבחור בספק שמציע לכם את השירות הטוב ביותר במחיר הנוח ביותר עבורכם. אם אתם עובדים מול יותר מספק אחד, תסגרו מולם בדיוק מה האחריות של כל אחד, כדי שלא ייוצר מצב שבו עבודה הכרחית נופלת בין הכיסאות.

 

חברת אהרון ציוד לאירועים פועלת ברחבי הארץ בהשכרת ציוד לאירועים. החברה משכירה פריטי ציוד רבים ומגוונים כדי לאפשר לכם לקיים את האירוע שלכם בכל מקום שתרצו. לחברה ניסיון רב שנים בהפקת אירועים, והיא מעניקה שירותים הן לגופים ציבוריים והן ללקוחות בשוק הפרטי.

לחברה יש צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב. הצוות יקים לכם את האירוע, יפרוס את הציוד וידאג שהאירוע שלכם ייערך בצורה שלא תישכח. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליצור אתנו קשר ולתת את המיקום המדויק, כל השאר עלינו.

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה