A

הצללה לאירועים

הצללות להשכרה

אהרון השכרת ציוד לאירועים, מתמחים במתן פתרונות הצללה לאירועים מסוגים שונים. ניתן לשכור אצלנו פתרון הצללה באמצעות גזיבו או בד לייקרה איכותי הנמתח על פני שטח נרחב לפי רצונכם ושימושכם.

הצללות להשכרה מאפשרות לערוך אירועים רבי משתתפים בימי הקיץ החמים, בהם השמש עובדת שעות נוספות..

רעיון מעולה למצבים כאלה, יהיה לשכור בד לייקרה אותו מותחים בגובה מעל שטח רצוי, ובנוסף לשכור מס' גזיבויים אותם מתקינים בקלות ומפזרים אותם ברחבי השטח במקום. ניתן לנייד אותם ממקום למקום.

אנו ממליצים להוסיף ולהשתמש בצ'ילרים להשכרה, אותם ניתן להציב בתוך הגזיבויים במקום ולצנן את המקום בצורה יעילה, על מנת שתוכלו לשהות במקום מס' שעות בצורה נוחה ומהנה.

נשמח לתת לכם שירות השכרת הצללות לאירועים, לכול מטרה ולכול אירוע אשר תבחרו.

הצללות לאירועים

כאשר עורכים אירועים בחוץ, תחת כיפת השמיים, באווירה טובה, עם אנשים טובים ואוכל טוב, מומלץ לדאוג לציוד איכותי ומושלם שייתן תחושה נעימה לבאי המקום, אוהלים להשכרה לדוגמה. אירועי חוץ, תמיד ידרשו מכם לחשוב מחוץ לקופסא ולסגנן את המקום באופן שישאיר רושם טוב על הסובבים אתכם. ישנם אנשים שיקחו את זה כדבר קשה, אנו באהרון השכרת ציוד לאירועים, רואים זאת כאתגר, ותמיד שמחים לעזור ללקוחותינו להקים אירועים מאפס, לכול מטרה ולכול אירוע באשר הוא.

שירותי הצללה לאירועים

עורכים אירוע בשעות היום? אתם כבר לא צריכים לפחד מהשמש

בשנים האחרונות טרנד האירועים תחת כיפת השמיים הולך ותופס תאוצה. הרצון לקיים את האירוע עם תחושה פתוחה יותר, באויר הפתוח ולא בתוך אולם סגור מובנת. עם זאת, קיומו של אירוע במקום פתוח מזמן מספר אתגרים, כאשר המרכזי שבהם הוא מזג האויר.

בין אם מדובר בחורף ובין אם מדובר בקיץ, בין אם ביום ובין אם בלילה, אירוע בחוץ טומן בחובו אפשרות שמזג האויר ייפגע בקיומו של האירוע, וגם אם לא אז יכול לגרום אי נעימות רבה במהלכו. כאשר אתם עורכים אירוע בשעות היום, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדאוג להצללה של איזור האירוע. חשוב לקיים את האירוע תחת צל כדי להפיג מעט את החום הכבד ולמנוע מהאורחים את מצב שבו במשך כל האירוע השמש קופחת על ראשם.

חברת אהרון ציוד לאירועים מציעה לכם השכרה של ציוד הצללה לאירוע שלכם, כדי לאפשר לכם לקיים אותו בכל שעה ביום ובכל מקום שתרצו. הצוות שלנו יגיע עד למקום שבו תבחרו כדי להתקין לכם את ציוד הצללה ולאפשר לכם לקיים את האירוע בדיוק כמו שרציתם.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים הצללה?

  1. ראשית, יש להגדיר מה הגודל של השטח שאותו אנו מעוניינים להצליל. הספק שנותן לכם את השירות יצטרך לדעת מה כמות הציוד שאותה הוא נדרש להביא כדי להצליל בצורה המיטבית את השטח אותו בחרתם. על כן הצעד הראשון הוא להגדיר את הגודל המדויק של השטח. כמו כן תחליטו האם אתם מעוניינים בהצללה מלאה של השטח או הצללה חלקית.
  2. בחירת ספק: אחרי שמדדתם מה הגודל של השטח עליכם לבחור ספק שיעניק לכם את השירות. בקשו הצעות מחיר מספקים שונים ותבדקו מה כל אחד מהם מציע לכם. תוודאו שהשירות כולל התקנה מלאה של ההצללה, שכן מדובר בעבודה הדורשת מיומנות מקצועית.

בחרו ספק בעל ניסיון שמומחה בהקמה של הצללות לאירועים. תוודאו מראש מול הספק שהוא מכיר את המקום שבו אתם רוצים לערוך את האירוע ואם לא אז שיבוא לראות את המקום. הקמה של הצללה היא מלאכה מורכבת וחשוב שהספק יבין מה הדרישות שלכם ביחס למקום כדי שיוכל להתאים את עצמו.

תוודאו שהספק עומד בדרישות בטיחות מחמירות. ציוד הצללה הוא ציוד כבד שנתלה מגובה משמעותי, וחשוב שהוא יעמוד בתקני בטיחות כדי למנוע נזק לפני האירוע או גרוע יותר, במהלכו. בנוסף, הרשתות צריכות להיות עשויות מחומרים מעכבי בעירה כדי למנוע מצב של דליקה במהלך האירוע.

  1. אל תתפשרו על עיצוב: העובדה שאתם רוצים לקיים את האירוע שלכם בצל לא אומר שאתם צריכים לקיים אותו מתחת רשתות שיזכירו לכם את התקופה בצבא. כיום קיימות אפשרויות רבות להצללת שטחים תוך שמירה על העיצוב והיופי. עם זאת, אם בחרתם הצללות שנראות לכם יפה תוודאו שהן גם מבצעות את התפקיד שלשמו שכרתם אותן, ליצור סביבה מוצלת.

חברת אהרון ציוד לאירועים נותנת שירות של השכרת ציוד לאירועים ברחבי הארץ. החברה מציעה להשכרה מגוון רחב של כל הציוד הדרוש כדי שתוכלו לערוך את האירוע שלכם בכל מקום שתרצו. החברה נותנת שירות ללקוחות רבים, ולקוחותיה מרוצים מטיב השירות ואיכותו. 

הצוות של החברה מיומן ומקצועי, והאחריות שלנו היא לוודא שגם האירוע שלכם יבוצע על הצד הטוב ביותר. העובדים יגיעו עד למקום שבו בחרתם לקיים את האירוע כדי להתקין את הציוד שאותו שכרתם ובסיום האירוע ידאגו לפנותו. אתם רק צריכים ליצור איתנו קשר, כל השאר באחריות שלנו.

WhatsApp
יש לכם שאלות ...?
מוזמנים לשלוח לנו הודעה